Nzzen be az
Emlkpontba
 
 
LTALNOS INFORMCIK HREK Aktulis Archvum HDMEZVSRHELY EMLKPONT KILLTSOK PROGRAMOK TANRK MUNKATRSAINK KIADVNYAINK AZ EMLKPONT PLYZATAI
Tanulmány a hódmezővásárhelyi munkásőrségről
EMLÉKPONT
f
Médiapartnerünk
Párhuzamos kémhistóriák - avagy út Vásárhelyről a hírszerzési szolgálatokig
www.szigoruantitkos.hu
Tanulmány az állambiztonsági szervek hódmezővásárhelyi működéséről
EMLÉKPONT
Andrássy u. 34
Hódmezővásárhely 6800
email: emlekpont@emlekpont.hu
Tel: 06 62 530 940


Fejlesztette: CENTER.HU Kft.

Magyar English Deutsch
 

A legeredmnyesebb versenyzk djazsa az Emlkpontban

prilis 4-n kzel szzharminc ltalnos iskols vett rszt az Emlkpont s a Klauzl Gbor ltalnos Iskola trtnelemversenyn. A dikok iskolai trtnelemtudsukrl tesztlapokon, mg az Emlkpontban rendezett trlatvezetsen szerzett ismeretekrl munkafzet kitltsvel adtak szmot a versenyzk. A dolgozatok kijavtst kveten prilis 11-n, kedden kerlt sor az eredmnyhirdetsre s a knyvjutalmak tadsra a kzgyjtemnyben.

Fot: promenad.hu


A verseny sorn a ngy korcsoportban az albbi eredmnyek szlettek:

5. vfolyam
1. Vzhny Fruzsina (Szent Istvn ltalnos Iskola)
2. Oszlnczi Szabolcs (Klauzl Gbor ltalnos Iskola)
3. Gmes dm (Nmeth Lszl Gimnzium s ltalnos Iskola)
4. Gl Petra (Szent Jzsef Kertvrosi Katolikus ltalnos Iskola)
5. Haladi Bence (Liszt Ferenc nek-zenei ltalnos Iskola)
6. Balogh Zsfi (Nmeth Lszl Gimnzium s ltalnos Iskola)

6. vfolyam
1. Balog Gergely (Szent Istvn ltalnos Iskola)
2. Asztalos Bence (Liszt Ferenc nek-zenei ltalnos Iskola)
3. Mnesi Enik (Varga Tams ltalnos Iskola)
4. Csizmadia Bence (Nmeth Lszl Gimnzium s ltalnos Iskola)
5. Gilicze Zsfia (Liszt Ferenc nek-zenei ltalnos Iskola)
6. Molnr dm (Nmeth Lszl Gimnzium s ltalnos Iskola)

7. vfolyam
1. Juhsz Mrk (Szent Jzsef Kertvrosi Katolikus ltalnos Iskola)
2. Nagy Alex (Sznyi Benjmin Reformtus ltalnos Iskola)
Kovcs Lilien (Szkkutasi Gregus Mt ltalnos Iskola)
3. Hjja Mrton (Szent Jzsef Kertvrosi Katolikus ltalnos Iskola)
4. Molnr Marcell (Szent Istvn ltalnos Iskola)
Kosztolnyi Dina (Szkkutasi Gregus Mt ltalnos Iskola)
5. Galamb Katica (Klauzl Gbor ltalnos Iskola)
Kovcs Enik (Szkkutasi Gregus Mt ltalnos Iskola)
6. Nagy Attila (Sznyi Benjmin Reformtus ltalnos Iskola)

8. vfolyam
1. Halmai Dvid (Sznyi Benjmin Reformtus ltalnos Iskola)
2. Jagos Gergely (Varga Tams ltalnos Iskola)
3. Nagyistk Balzs (Szent Istvn ltalnos Iskola)
4. Pocsai Anna (Varga Tams ltalnos Iskola)
5. Bthory Bence (Liszt Ferenc nek-zenei ltalnos Iskola)
6. Szappanos Jnos (Liszt Ferenc nek-zenei ltalnos Iskola)